Op de RMV in Hardenberg werd van 21 tot en met 23 oktober een dochtergroep van Groenibo Reliever getoond. Deze mocht op zeer lovende reacties van de bezoekers rekenen. “Dit zijn koeien zoals koeien horen te zijn. Koeien die gemakkelijk veel geld verdienen voor de veehouders die een beste productie combineren met heel goed en zeker ook degelijk exterieur.”

De dochtergroep van met name tweedekalfs koeien liet daarmee zien wat de fokwaarde van Reliever ook laat zien. Niet te grote koeien, voldoende breed, wil om melk te geven, een prima conditie en opvallend beste benen.

K.I. Kampen bedankt de bezoekers van de stand op de RMV in Hardenberg voor hun aandacht. Een bijzondere dank gaat uit naar de veehouders die de dochters van Reliever ter beschikking stelden. Zonder jullie was de RMV in Hardenberg voor K.I. Kampen en menig bezoeker een stuk minder geslaagd geweest. Hartelijk dank!
Foto: De dochtergroep van voornamelijk tweedekalfs Relieverdochters maakte indruk op de RMV in Hardenberg

Reliever kost conventioneel €16,- en gesekst €35,-.